کارخانه تولید کننده محصولات اروند چرخ در زمینی به وسعت ۳ هکتار و زیر بنایی بالغ بر ۲۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان رفسنجان احداث گردیده است . رفسنجان،نگین سبز در دل کویر خشک، قطب نامی پسته با شهرت عالم گیر و با مردمانی سخت کوش و باهوش، اکنون در بحران بی سابقه آب، سخت دلتنگ و پژمرده است .

برای رهایی از اقتصاد تک محصولی متکی بر کشاورزی پسته و رونق اقتصاد صنعتی ، اروند چرخ در مدتی کمتر از ۳ سال با سرمایه گذاری و اعتماد بیش از ۲۲۰ سرمایه گذار و با سرمایه تقریبی ۴۰۰میلیارد ریال و ۱۸ میلیون یورو و ظرفیت تولید سالانه ۷۵۰۰۰۰ حلقه رینگ آلومینیوم با تکنولوژی کمپانی نام آور (BBS) آلمان که ذکر آن آمد، در سال ۱۳۸۴ راه اندازی گردید و در سال ۱۳۹۶ با سرمایه گذاری مجدد ۱۵ میلیون یورو ظرفیت خود را به میزان۱۵۰۰۰۰۰ حلقه رینگ در سال ارتقا بخشید. اولین محموله رینگ جهت انجام آزمایشات ایمنی به خودرو سازیِ نامیِ سایپا ارسال شد .

سهم اروند چرخ در اشتغال زایی ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم بوده است . با استقرار استاندارد IATF 16949:2015، آموزش نیروی انسانی در سطح بالا ،انتخاب تکنولوژی مدرن و بروز ، حساسیت در مواد اولیه تولیدات و سرمایه گذاری فوق العاده در خرید تکنولوژی و تجهیزات آزمایشگاهی به منظور کنترل و اندازه گیری های لازم در کنار مدیریت خوب، تحت لیسانس BBS آلمان ودر مقابل استانداردهای سخت اروپایی خصوصاً در تست های عملکرد و دوام که چندین برابر استانداردهای ایران را ملاک پذیرش قرار داده است ، اروند چرخ توانسته به نیاز بازار ایران از ایمنی ترین قطعه خودرو با کمترین میزان شکایت مشتریان و کمترین محصولات برگشتی ( PPM=0) پاسخی قاطع و درخور دهد.

هر صبح در اروند چرخ ،فرایند تولید تحت لیسانس BBS آلمان در کارخانه ای با همان دقت، حساسیت ،استانداردها ، کنترل ها و با همان کیفیت کمپانی مادر، به اضافه ی هوش سرشار ایرانی شروع به فعالیت نموده و نتیجه، تولید یکی از بی نظیر ترین و با کیفیت ترین محصولات صنعتی در ایران است که روانه بازار خودرو می گردد تا با غرور و افتخار رقبای بی وقار چینی را پوزخند سازد و کام ایرانی را از فناوری اصل و اصیل در تولید یک محصول ایمن و مطمئن شیرین سازد که ایرانیان شایسته ی بهترین های عالمند . و ما با نگاهی عمیق و انتخابی دقیق خادمان این خدمتیم ..

هر صبح در اروند چرخ ،فرایند تولید تحت لیسانس BBS آلمان در کارخانه ای با همان دقت، حساسیت ،استانداردها ، کنترل ها و با همان کیفیت کمپانی مادر، به اضافه ی هوش سرشار ایرانی شروع به فعالیت نموده و نتیجه، تولید یکی از بی نظیر ترین و با کیفیت ترین محصولات صنعتی در ایران است که روانه بازار خودرو می گردد تا با غرور و افتخار رقبای بی وقار چینی را پوزخند سازد و کام ایرانی را از فناوری اصل و اصیل در تولید یک محصول ایمن و مطمئن شیرین سازد که ایرانیان شایسته ی بهترین های عالمند . و ما با نگاهی عمیق و انتخابی دقیق خادمان این خدمتیم .

fa_IRPersian
ما هنگام رسیدن محصول به انبار به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر بگذارید.